"הסוד של חג מתן תורה"
יום שישי 10/06/05, שבת שלום, ברוך בואכם לעמק, הצטרפו למעגל ושמעו דברי תורה.

הדלת תפתח רק כאשר תפתח הדלת הפנימית והדלת הפנימית הנה אותה דלת אשר יוצרת חיץ בנכם לבין המודעות שלכם של מי אתם. ככל שהדלת עבה יותר כך רב המרחק להיותכם נוגעים באושר הפנימי שלכם, בשמחה וברגיעה.


"חג מתן תורה"
יום ראשון 12/06/05, ערב חג מתן תורה חג שמח,

ברוכים הבאים לעמק, שבו נא אתנו, סתם כך רק שבו, פתחו את לבכם והקשיבו לשקט מסביב, זהו השקט של האינסוף.


"היכולת ליצור פריצת דרך"
יום שני 13/06/05, חג מתן תורה,

חג שמח, ברוכים הבאים לעמק, שבו נא אתנו מסביב לשולחן העגול. השולחן הוא גדול ומסביבו מסובים ישויות אשר ברובן מוכרות לכם ואשר ביקרו בזמנים אלה ואחרים בכדור הארץ. ישויות אלה ירדו כמאסטרים וכל אחד מהם נמצא כאן על מנת להעצים ולהתוות את הדברים לכיוון של הצלחה והקלה.


"ערב חג שבועות" 2006
יום חמישי 1/06/06, ערב חג שבועות, חג שמח, ברוכים הבאים לעמק, תודה על הצימוקים, השקדים והשׂעורים, שבו נא אתנו בעמק השני וראו בעיניכם את החג יורד עם השכינה ליקום הפיזי.


"שבועות 2006"
יום שישי, 2/06/06 חג שבועות, חג שמח, ברוכים הבאים לעמק השני, שבו נא בתוך שדה של שיבולים, זהו העמק השני. בהתעלות רוחנית של החג נפתח השער לעמק זה, זהו יום קדוש, זהו יום בו כל השערים פתוחים, תוכלו להיכנס ולצאת לכל מקום בו תחפצוו להיות, עד לרגלי כיסא הכבוד של האב עצמו.
"הכנות לחג מתן תורה"
יום שישי 18/05/07, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק, שבו נא. יום שישי שלפני חג מתן תורה, יום שישי מקודש מאד הוא.

זהו יום ההכנה היחיד והאחרון לפני החג ועליכם לנצל אותו בכדי שתגיעו לחג מוכנים ומזומנים ל"קבלה". בזמן קבלת התורה אין אלה חוקי התורה שהנכם מקבלים, אלא את אפשרות עליית מדרגה, צמיחה ושינוי.

"חג מתן תורה"
יום שלישי ה' באייר, ערב חג מתן תורה, 22/05/07, חג שמח, ברוכים הבאים לעמק השני, הצטופפו ושבו בין כולם.

כל עם ישראל נמצא כאן היום. בעוד זמן קצר תרד לה השכינה ולבבות כולם יפתחו לקבל את התורה הקדושה. ותורה זו תורת אמת היא בליבכם ובנפשכם.

"מפתח הסתרים"
יום שישי 6/06/08, ארבעים ושמונה יום לספירת העומר, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק השני, שבו נא.
ההכנות בעיצומן, רטט אנרגטי מציף את הכול ומעלה את התדר של מצב הרוח מאדישות לשמחה. זהו הזמן ילדי היקרים לבקש עבור עצמכם בהתכוונות מלאה את בקשותיכם.


"בריאת העולם השנייה"
יום שבת 7/06/08, ארבעים ושמונה יום לספירת העומר, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק השני, שבו נא. הננו מתקרבים לרגע האיחוד, רגע אותו אנו חווים שנה שנה מדור לדור.

רגע של נגיעה, חותם, איחוד בין הילד לאב, ובין האב לילד. השלמות הנמצאת בתוך עצמה, אין שם דבר אלא "האחד", ואחדות זו פירושה "אדוני אלוהינו אדוני אחד".

"מעמד הר סיני"
יום ראשון 8/06/08, ה' סיון, ערב חג מתן תורה, חג שמח, ברוכים הבאים לעמק השני, שבו נא. נדבר ב"מעמד" הר סיני.

"מעמד" הר סיני, זוהי אנרגיה של ריפוי בכול המישורים, במישור הפיזי ובמישור האנרגטי. הריפוי במישור הפיזי הנו הריפוי שהנכם מכירים, ריפוי במישור האנרגטי הנו ריפוי הנפש, וריפוי הנפש הנה הסיבה ל"מעמד זה".