"מדורת האל"
יום שבת 13/05/06, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק, שבו נא.

שבת מיוחדת היא זו, שבת לפני ל''ג בעומר ומדוע מיוחדת היא השבת? בדרך כלל אנו מבקשים מכם לתרגל, הפעם תתרגלו אתנו היות ועליכם להבין את דברינו בתקופה מבולבלת וקשה זו דרך שער הלב. אם ברצונכם לעלות מדרגה בתקופה זו יהיה עליכם לחוות את דברינו ולא רק לשמוע אותם.


"ל''ג בעומר 2006"
יום שני ערב ל''ג בעומר 15/05/06, שלום רב לכם, שלשה ושלושים יום הם ל''ג לספירת העומר, שבו נא אתנו מסביב למדורה ברוכים הבאים.

העמק מואר, אנשים וישויות מצטופפים מסביב למדורה, זוהי ה"אתנחתא", "אתנחתא" היא כמו "אי בים", יש אפשרות להינפש.


"ל''ג בעומר 2007"
יום שבת 5/05/07, יז באייר, ערב ל''ג בעומר, שבת שלום, ברוכים הבאים למקומי, שבו נא והתבוננו על קו האופק. השניות הנה "מקסם שווא", קיימת אך ורק האחדות.

כמו שלהבת האש מכילה בתוכה את הלהבות כולן,
כמו הים המכיל בתוכו את הטיפות כולן,
כמו האדמה, כמו הרוח וכמו האדם אשר בצלם נברא,
"כל הנחלים זורמים אל הים והים אינו מתמלא אף פעם",
כך האדם הנובע מצלם אחד מכיל את הכול, בורא ומקדם.

"ל''ג בעומר, זמן לשרוף ישן בפני חדש"
יום שישי 23/05/08, ל''ג בעומר, חג שמח, ברוכים הבאים לעמק שבו על המחצלת, כיפת השמיים פתוחה, מסביבכם סוכה עגולה. עד כמה שהדברים יראו לכם יוצאי דופן ל''ג בעומר הוא חג של "חשבון נפש" של "לבוא וללכת" של "להיוולד ולמות", ולעיתים זוהי "לידה וירטואלית"

"ערב ל''ג בעומר - הסנה הבוער"
יום שני 11/05/09, ערב ל''ג בעומר, שלום רב וברוכים הבאים, הנכם חווים את מדורת ל''ג בעומר, שבו נא מסביב למדורה והיו נא חלק ממנה.

"מדורת העמק"
ערב ל''ג בעומר, יום שבת 1/05/10, שבת שלום ברוכם הבאים לעמק שבו נא. בעוד זמן קצר תהיה כאן מדורה, תהיה זאת מדורת העמק, מסביבה נשב כולנו ונציין את המשמעות של אותה מדורה אשר אנו מקיימים שנה בשנה כתזכורת לקשר בין הארצי לאלוהי.

"ל''ג בעומר 2011"
יום שבת 21/05/2011, יז' אייר תשע''א, ערב ל''ג בעומר.

שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק שבו נא. עוד מעט תצא השבת וניכנס לחג ל''ג בעומר. עבור כולם אירוע זה הנו "חג גדול". עבור הילדים זה חג של מדורות חיצוניות, עבורנו המדורה אינה חיצונית אלא פנימית.

ל''ג בעומר 2014
יום שבת 17.05.2014, יז' אייר, ערב ל''ג בעומר.

שלום רב לכם ילדים יקרים, האם נכנסתם לל''ג בעומר??
האם הנכם חשים את עוצמת האירוע?
האם התעייפתם מהדברים הסתומים שהדהדו באוזניכם?