"עלינו"

מירה כהן נולדה בא' תשרי בתל אביב. בלתה תקופות ארוכות בצפת ומצפה עמוקה.

מתקשרת את "האר''י הקדוש" מאז 1996.

 
   "היה או לא היה"
"היה או לא היה"

בעיסוקיה הפרטיים מנהלת מירה חברה ובעלת עסקים עצמאית.  במקביל עוסקת בחקירת העצמי, החבוי, האלוהי ובאימון לשחרור ממגבלות החומר, תעופה חופשית והיכולת להגיע "לאהבה ללא תנאי כערך עליון".

"האר''י הקדוש" טוענת מירה הנו סמל לאהבה ללא תנאי, כאלוהים עצמו.  בכדי לממש את המהות האלוהית שבנו עלינו לשאוף ולהגיע לאותו מקום.  זהו ה"שריר" שיש לאמן ומאמריו של "הרבי" מכוונים להפעיל רטטים אנרגטיים אצל הקורא אשר באופן לא מודע ישפיעו עליו ברמה הזו, כמובן במידה ויתן הסכמתו לכך.

התיקשורים המשותפים עם דניאל התחילו בשנת 1997.  אך היה צרך להגיע לבשלות ביחסים אשר שמשו כ"מעבדה של רוח וחומר" בעזרת הרבי לוריא וכל באי העמק טרם פרסום החומרים.  מעבדה זו עדיין נמשכת אך זה הזמן שנקבע לפרסום החומר.

 

 

"דניאל"

 דניאל נוראל נולד בקיבוץ עין החורש בשנת 1954.  בילה שנים רבות בארצות הברית וחזר  לארץ בשנת 1998.

מטפל הוליסטי, מדריך ותלמיד להתפתחות רוחנית ומודעות עצמית.  משנת 1997 החל יחד עם מירה לתקשר את "האר''י הקדוש", "אליהו הנביא", "מטטרון" ומדריכים רוחנים אחרים.

על פי הנחיות שקיבל בתיקשור נתבקש להוציא את החומר ולהפיצו לקהל הרחב ולכן נבנה אתר זה אשר יפרסם חומרים מתקופות קודמות ומהתקופה הנוכחית.

החומרים עוסקים במגוון רחב של נושאים הנוגעים בהתפתחות אישית על פי תורת האר''י, סודות עמוקים על החגים ומסורת ישראל אשר כולם מכוונים להתפתחות אישית כאשר הקו המנחה והערך העליון הנו "ואהבת לרעך כמוך". 

הכוונה הנה להעביר מסרים אלה לכל אותו צבור הבשל לכך, המסרים הנם "קודים אנרגטיים" אשר ייצרו אצל הקורא שינוי ברמת המודעות והתודעה מעצם קריאתם.