"שער אנרגטי"

יום חמישי 12/04/01 חו''ל המועד,ברוך בואכם לעמק,

היום נספר לכם כיצד העמק הנו מעבר למדיום חיים אחר. העמק כפי שהוא ניראה לכם הנו דלת מעבר לממד אחר ולמעשה כאשר מתבוננים בעמק ורואים בעין שלכם את הסביבה הגיאוגרפית שלו דעו לכם כי הנכם מתבוננים בשער אנרגטי אשר הנו מעבר למציאות וממד שונים.

 
   "מבעד לצללית אני נמצא"
"מבעד לצללית אני נמצא"

בממד ההוא, הראייה הפיזית תראה לכם תמונת נוף שונה לגמרי, אשר מורכבת משדה רחב ידיים ירוק או צהוב של שיבולים אשר ביניהם ובמרחק מאחד לשני קיימים בתים קטנים עם גגות רעפים אדומות.  אלה הם בתינו הנקראים "בית רוח".  גם שם אנו פועלים ומתפקדים כיצורי אנוש עם איכויות שונות.למעשה בתינו אלה נמצאים בכוכב אחר, אך הכוכב ההוא המרוחק מכם אלפי שנות אור נמצא בממד אנרגטי אחר הנמצא כאן ועכשיו.

עד עכשיו התחברתם אלינו לעמק כמו שהוא מופיע בפניכם, מעכשיו תעברו להתחבר אלנו בתדר החדש ובמקום כביכול אחר.  השוני בין שני המקומות הנו בעדינות, ביופי ובאסטטיקה, זאת אומרת שנימים אחרים של הנפש יהיו בפעולה.

הנכם סופגים כל הזמן אינפורמציה מבחוץ ומבפנים.  העולם החיצון מספק לכם לימוד וחומר אינפורמטיבי אשר עובד במישור השכלי וגם במישור הרוחני.  הנכם מבצעים התמרה והטמעה בזרם הדברים המגיע אליכם, יחד עם זאת הנכם גם מקבלים אינפורמציה מאתנו שהנה במישור הפנימי, עוברת אליכם ומוצאת ביטוי בעולם הפיזי.  שני הזרמים נפגשים, חלק מסתנכרן חלק לא והתוצאות של המפגשים הנם ביכולת התפקוד והביטוי שלכם במישור הפיזי כלפי עצמכם וכלפי הסביבה.

דעו כי הדרך יכולה להיות ארוכה או קצרה, כמו שלהגיע אלינו אפשר בקלות על ידי שינוי תדר אנרגטי או לחלופין אנו נמצאים במרחק אלפי שנות אור מהפלנטה שלכם.

הבעיה עם בני אדם היא שהם חיפשו את אלוהים על ידי בניית מגדלים שיגיעו לשמים ולא הבינו כלל כי זוהי הדרך הארוכה אליו, כאשר בדרך הקצרה עליהם לשנות תדר, להתכוונן ולמצוא אותו פה ליד.  אין מה לחפש הרחק וגבוה, יש ללכת הרחק וגבוה על מנת להבין שהכל נמצא פשוט כאן.  הנכם ודאי יודעים כי כל תא בגוף מכיל דגם שלם של הקוסמוס ולכן מספיק התא הקטן על מנת לגעת בשמיים.

שאלה: איך קוראים לכוכב האחר?

תשובה: לכוכב ההוא קוראים "אסטאר", הוא נמצא באזור "הדובה הגדולה".

חג שמח.

הרבי