"מהות האדם"

יום שלישי 10/04/01, חו''ל המועד פסח, ערב טוב, חג שמח,

ישנה מהות קיומית בסיסית אשר מרכיבה כל אדם ואדם. מהות זו הנה חלק מתמצית החיים שלו, מתוכן החיים. אדם שנולד ליקום הפיזי מגיע עם תוכנית הקיום הפיזי שלו (קארמה), תוכנית זו מלווה אותו מגלגול לגלגול, הוא לובש דמות, פושט דמות אך במהות נשאר אותו אדם. צריכה להיות מודעות שתרטיט ותשנה את התמצית, את התכנים, על מנת שייהפך ויהיה אדם שונה. לצורך כך דרושה עבודה אינטנסיבית, תמידית, מודעות בכל רגע נתון ורצון להצליח. 
"תמיד בדרך"
"תמיד בדרך"

בראשית היינו ישויות רוחניות, אך כוח הכבידה קרקע אותנו אליו והטמיע בנו את תכונותיו.  לא לחינם נאמר "רחוק מהעין רחוק מהלב", היות והשכחה הנה המניע לשינוי.  אילו זכר האדם את מקורו ודאי שהיה מבין שאין הוא אלא המקור, כל השאר הבלים.  כאמור כוח הכבידה הציע עולם, מגוון שלם של תופעות, אשר מוצגות לראווה וממלאות את העין והלב.  סרט החיים משתלט על הזיכרון והמהות, התמצית האמיתית פשוט נשכחת ואז אנו סוגדים ל"עגל הזהב", הוא בעינינו האלוהים המוחשי ומאמינים כי "בשר ודם" אנחנו ותו לא.

אציין בפניכם כי אין "מקריות", גם כאן קיים הניסיון לבדוק את יכולת ההשתחררות מכוח הכבידה, הטיפוס בסולם הרוחני והנגישות לעולמות עליונים של כל פרט ופרט, (זה לא מיקרי זה הניסיון).

ההזכרות הנה יכולת האדם להשתחרר מכל הכובל אותו, להגיע לתובנה, להבין כי הנו אנרגיה רוחנית עם יכולות בלתי מוגבלות אשר אבדו לו מתוך שכחה.  שלא תבינו כי המלצותינו היא לחיות בתודעה רוחנית ולהתייחס לעולם החומר כדבר מיותר, גם היותכם כאן שלא במקרה כניסיון הנו תהליך של לימוד אשר אמור להקנות לכם מיומנות השילוב בין הרוח לחומר תוך כדי הזכרות מי אתם.

כל הידע נמצא בין הסרעפת לאזור החלציים, הכל אגור שם נסתר אבל קיים.  היכולת שלכם להתחבר לאותו ידע מתאפשר כאשר הצלחתם להשתחרר מהתלות בחומר והבנתם מי הנכם.  רק אז תפתח הדרך לזרימת השפע ורק אז אכן גם תרגישו מה זאת אהבה.

המקצבים בבטן הנם רטטים חשמליים, קודים אנרגטיים אשר כל אחד מהם הנו מסכת שלמה של ידע ואינפורמציה.  מקצב הנו תדרים, "רטטים" אשר נושמים במחזוריות קבועה וזה ניקרא "לב הבטן", אפשר לזהות אותם על ידי הקשבה לגוף, ראיה פנימית ויכולת להתמקד ללא הפרעות בצורה ניטראלית במה שיש שם.

השמחה הנה חלק מתהליך השחרור והאהבה.  אלוהים מבקש כי תאהבו אותו מתוך שמחה, כי זוהי המהות האמיתית שהוא יצק בתוככם, בשמחה, בשירה ובריקוד.  אלה התחושות בהם משתקפת האהבה כרצונו, האהבה הרוחנית העליונה, כי כל עבודה אחרת לאל שאינה מתוך כיף ושמחה הנה תוצר של "כוח הכבידה", יצירה ארצית אשר אין בה שמץ של רוחניות אלא השתקפות של רגשות קשים כגון כאב, כעס, קינאה, שנאה וכו'.

לכן החליטו איך ברצונכם לבלות את חייכם ואין מדובר רק מחזור חיים אחד אלא בנצח.

שפע של ברכות חג שמח והרבה אהבה מכל באי העמק.

הרבי.