"מגילת החיים המתגלגלת"
יום שישי 2/03/07, שבת שלום, ברוכים הבאים למקומי שבו נא. נתמקד היום בחג פורים הקרב ובא. חג פורים הנו אחד החגים המשמעותיים והעצמתים ביותר, עם יכולת שינוי מצבים, עוצמה של עשייה ותוצאות.

"ערב פורים"
יום שישי 21/03/08, יד' אדר ערב פורים, חג שמח, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק, שבו נא.

אם דאגתם לקרוא את המגילה ודאי נתקלתם בדמויות המופיעות שם, וודאי שעל כל אחת ואחת ליוותה מחשבה כלשהי את דעתכם, ומן הסתם הגעתם למסקנות משלכם, וגם הנכם מזדהים יותר עם דמות אחת ופחות עם דמות אחרת. כמובן שהנכם שמחים לניצחונם של היהודים, סיפור עממי, טוב לכל גיל.

"פורים 2008"
יום שבת 22/03/08, טו' אדר, פורים, חג שמח, שבת שלום, ברוכים הבאים למקומי, שבו נא. התבוננו על קו האופק, מה הנכם רואם שם? מה הנכם יודעים על מה שהנכם רואים?

"חג פורים, פתח לאני נסתר"
יום שבת 7/03/09, ברכותינו לבאי העמק, שבת שלום שבו נא.

מנורה דולקת כאן היום, תפקידה של המנורה הוא להאיר. מאירה לה המנורה את הדרך אך בעיקר מטרתה להאיר את "נבכי נפשכם" בכדי שיתגלו בפניכם.

"מסכות האל, פורים 2009"
יום שלישי 10/03/09, יד' אדר, חג פורים שמח, ברוכים הבאים לעמק שבו נא.

קהל רב נמצא כאן היום. אנרגיות של קדושה מעורבות עם אנרגיות של חולין עד כי לא ברור מה קדוש ומה לא, עד כי לא ברור מי למעלה ומי למטה.

"ערב חג פורים 2010"
יום שבת 27/02/2010, יד' אדר, ערב חג פורים. חג שמח, ברוכים הבאים לעמק, בואו הצטרפו אלינו, תוכלו לשבת כאן לצידנו ולקחת חלק בשמחה, וגם להבין על מה השמחה הגדולה.

"ערב פורים 2011"
יום שבת יד' אדר ב' ערב חג פורים 19/03/2011, שבת שלום ברוכם הבאים לעמק שבו נא.

היותכם נמצאים בעמק (הראשון), סימן הוא כי עדיין היקום הפיזי מעניינכם. הנכם נולדים לתוך מציאות מופעלת ומונהגת. מציאות זו ניכפת עליכם "הר כגיגית". תפקידכם הנו למוסס מציאות זו ולהבין כי אינכם בוחרים בה, אלא כי הנכם יוצרים אותה מתוך מי שאתם.