"עין הנשר"

יום שבת 24.10.2015, שבת שלום ילדים יקרים, ברוכים הבאים למרחב. אנו נמצאים עכשיו ב"עין הנשר", הסתכלותנו הנה רבת מימדים ורחבה. אנו נמצאים באזור ביניים אשר נוגע באנושיות וגם נמצא במימד על.
 

זה המקום אליו הנכם מוזמנים להיות ולשהות ביומיום ובכל מצב ומצב אשר מזדמן בדרככם.  למקום הזה כמה יתרונות והן: התבוננות על, חוסר מעורבות, יכולת תעופה ושינוי מצבים, ניידות ממקום למקום, יכולת התבוננות מעין הנשר ופעילות מדויקת במימד ארץ.

 

ילדים יקרים זוהי תודעה אשר הנכם מוזמנים להיות חלק ממנה ביומיום.  אלא שעל מנת להימצא בתודעה זו עליכם לנטרל כל תגובה שעולה ולחזק בכל רגע נתון את מצבכם הרגשי.

 

בהיותכם שם ברמת תודעת "עין הנשר" תפגשו השכם והערב בהיבטים מתודעת ארץ, היבטים של פגיעות, כאב, חוסר אונים, חוסר יכולת, חוסר.  וזאת עליכם לעשות, כל מפגש כזה עליכם להכיל ולקבל.  להכיל בתודעה, לקבל ברגש הלב, לחבק באהבה ולשחרר.

 

ככול שיעלו דברים הקשורים להיבטי רגש, זה יהיה התהליך אשר תעשו על מנת לשחררם תוך כדי היותכם דבוקים לעין הנשר, מודעים לגובה בו הנכם נמצאים ומתבוננים מאותו גובה על מרחב האדמה.

 

ילדים יקרים זכרו כי הנכם ניידים, בעלי כנפיים עוצמתיות וגדולות, בעלי יכולת תעופה, וכי הנכם יכולים לנוע ממקום למקום במהירות הבזק.  ואם נתרגם זאת יקירי, ראו בתעופה חופשית זו שינוי תודעתי אשר הנכם יכולים לבצע כהרף עין.

 

זכרו זאת בהתנהלותכם במרחב "הרגלי" שלכם אשר הלכה למעשה אינו מרחב רגלי אלא מרחב תודעתי והנכם קולטים זאת כמרחב רגלי רק מאינדוקטרינציה, הרגלים ותפיסה לינארית אשר קיימת כאן במרחב.

 

הגוף הזה שלכם אינו התודעה שלכם, הגוף הזה הינו כלי.  אך כלי זה כפוף לתודעת האל.  ככול שתתחברו יותר לתודעה זו כך יעבוד כלי זה לשירותכם על פי רצונכם ועל פי פקודתכם.

 

לכן קראו את דברי שוב ושוב, הטמיעו אותם בתוככם.  זכרו זאת בכל רגע נתון כי זה אותו טרפז אשר מחזיק אתכם מעל האדמה הבוצית אשר אינה שייכת לכם ואינה שייכת לשום בן אנוש אלא מוטבעת בכם, בDNA שלכם כתפיסת מציאות.

 

לכן זכרו שוב ושוב כי הקושי אינו קושי, המגבלה אינה מגבלה, תפיסת המציאות אינה תפיסת המציאות, ובכוחכם ובאפשרותכם לשים שם תפיסת מציאות שונה, תפיסת מציאות אחרת, ערכים של קלות, חדווה ושמחה, וכל זאת ממקום של אי הזדהות.

 

בואו לרגע ממעוף הנשר אל מרחב העמק השלישי, התארחו בו.  התבוננו לכיוון מזרח, הנכם נמצאים מול היכל המלך.  היכלות היכלות, מבנים מבנים של יצירה אינסופית וכהרף עין הנכם שם.  מקום זה הנו ההתעלות הגבוהה ביותר לה זוכה בן אנוש בגוף פיזי.

 

מקום זה הנו מקום בו ביכולתכם לפנות בערוץ ישיר אל כיסא הכבוד של בורא עולם.  מקום זה הנו עבורכם מקום חסר תהיות וחסר פשרות.  זהו המקום בו הנכם בטוחים בצדקת דרככם ובאהבתכם לאל עליון.  זהו המקום בו הנכם ניזונים "ממנו" ישירות.

 

כאן הוא נושא אתכם בחיקו, מראה לכם את עולמו ומוריד אתכם כילדים קטנים ומלאי רצון ואנרגיה ליקום ארץ על מנת שתוציאו לפועל את שליחותו.  קחו לכם דקות ספורות על מנת לבקש ממנו בקשותיכם.........

 

זכרו כי ככול שיעלו בכם תחושות נפש, שחררו אותם על פי ההנחיות אשר קבלתם קודם לכן.  עכשיו ברשותכם נרד לעמק השני......ומשם לדקות ספורות לעמק הראשון.......משם לקו האופק.

 

מבורכים הנכם בדרככם, האל מגן עליכם.  בצעו את תפקידכם כנדרש.  קבלו הכול בנפש חפצה ובברכה.