"הלב הפתוח"

יום שישי 17.04.2015, ארבע עשר יום לספירת העומר, שבת שלום ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא. נעסוק לרגע לקראת השבת אשר נמצאת כבר כאן במשמעות של "לב פתוח".
 

לב פתוח זו אינה אהבה, לב פתוח זה בעיקר הכלה.  והכלה הנה השלב הראשוני ורק אחריו תגיע האהבה.  וכאשר אני אומר הכלה הנני מתכוון ליכולת הסבלנות, הסובלנות והחיוך.

 

כל אחד אשר מגיע לפתחכם, בתפיסת התודעה ובתפיסת האני שלכם הנו זכאי למאור פנים מצידכם.  זאת אומרת, תכילו אותו ואת נוכחותו בהקשבה וברצון.   וב"נוכחותו", הכוונה היא שהנכם ברגע הנוכחי אתו, לא לפני ולא אחרי אלא ברגע עצמו!!.

 

והנכם רואים, שומעים, חווים בליבכם את נוכחותו כאילו והאל בכבודו ובעצמו באחד מפניו הרבים עומד מולכם.  וגם אם אין בדעתכם להכילו כך, תכירו בעובדה זו ובקשו מ"אור האל" להיטיב עמכם ולאפשר לכם לראות אותו כך.

 

היותכם מ"באי העמק" משמעות הדבר שהנכם נמצאים עמנו והנכם דבקים בנו, ואנו חלק "ממנו".  וכפי אשר אנו מורים לכם לעשות, כך "הוא" מורה לכם לעשות, וככול שהנכם מקיימים את דברינו כך הנכם מטפסים במעלות הסולם.

 

ככול שתעיינו יותר באשר נאמר ותפנימו – כמו אוכל אשר נטמע והופך להיות חלק ממחזור הדם שלכם, כך על דברינו להיטמע בכם ולהיות חלק מהמהות שלכם.  שלא תצטרכו לחשוב עליהם בכלל אלא פשוט לנהוג לפיהם כי זו הדרך ואין אחרת.

 

בשלב השני לאחר ההכלה, תוכלו לדבר בתוככם על אהבה.  ואין כוונתנו לאהבה ארצית כלל, אלא לאהבה של קבלה, של הכלה, והבנה כי אהבה זו אשר הנכם נותנים לאחר הנה אהבה אשר הנכם מגישים לעצמכם.

 

אהבה זו שהנכם מגישים לעצמכם מכילה את בורא עולם כי זוהי דמותו.  וכאשר הנכם מגישים זאת לעצמכם, "הוא" – בורא עולם, הופך להיות חלק מכם.  וכחלק המהות הזו המתערבבת בכם, מטשטש הגבול ביניכם לבינו, ואז הנכם "הוא" ו"הוא" הנכם.

 

ידוע לנו כי הדרך אינה פשוטה, אך זכרו כי גדלתם כך, כי קודדתם כך, וכי עכשיו עליכם לעזור לאור לשנות את הקידוד שלכם.  כמו לנקות מהמערכת את אשר היה.  כל התכנים, כל הקבצים, כל התחושות אשר הטביעו רישומם, ולהפכם לתוכנה אחרת.  תוכנה אשר תואמת זמן זה.

 

ועדיין נדרשים אתם לדעת כי גם זו "תוכנה".  ומתבקשים הנכם להרחיב את התודעה והמודעות שלכם ולהבין עצמכם ברמה רחבה יותר אשר מבינה כי אין זה המראה הסופי של האלוהות.  אלא פן נוסף אשר מתגלה לכם ומנסה להיטיב, ואשר בא להעלות אתכם מדרגה, ולהנחית אתכם בעמק השלישי.

 

אל נא תשימו תקרת זכוכית לכל זה.  זה עדיין מישור של מסד נתונים אשר ממנו הנכם ניזונים.  ברמות רבות גבוה יותר מקודמו, אך עדיין שדה נתונים, רחב ככול שיהיה.  ותותירו בבקשה מודעות חופשייה ופתוחה ל"קריאת האינסוף".

 

זכרו כי כל שינוי הנו מסד נתונים אחר, חדש, שונה, אך עדיין מסד נתונים כאמור.  ברצוני כי תטמיעו ותבינו שמעבר לעולם החדש אשר עדיין אינו נוכח כאן, אין זה כלל וכלל סוף פסוק או אמת כלשהי, אלא שלב מעבר בין מצב למצב.

 

אמרנו לכם ולא פעם, שהאלוהות משדרגת עצמה גם דרככם וגם בעזרתכם על מנת להפתיע אתכם כל פעם מחדש, לפתח את לבכם, לשמור על ערנותכם ולהעלות אתכם מעל ומעבר לכל דבר אשר מסוגל להימדד.

 

אני נותן כאן הסבר גורף להתנהלות העולמות על מנת לפרוט זאת בפניכם לרמת המודעות המשגת שלכם.  היו עם זה.  זה חיוני להתפתחותכם ולעוצמות שלכם.

 

דעו כי גם כאשר קיימת אחדות של הנשמה המכילה את הכול, עדיין יש חלקים בבריאה אשר כראש חץ מובילים לשלב הבא.