"יום בראשית בכתר של העמק"

יום שישי ד' ניסן, 4.04.2014, שעת שקיעה, זמן כניסת שבת, בית הכנסת העתיק "נבוריה" שביער בירייה בצפון.
 

שבת שלום, שלום רב לכם ילדים יקרים, ברוכים הבאים "לכתר של העמק".  יום בראשית הוא היום הזה, יום של התחלות חדשות, ניקוי זמן עבר והתחדשות.  ולכן כולנו כאן מאוחדים ברגע זה ממש.

 

בריאה זו המתחדשת כל כמה אלפי שנים, תתחדש ותתחדש עד אינסוף, ואתם בניה האהובים תהיו שם לנצח נצחים.  אנו מברכים אתכם ביום זה שעה זו, על היותכם משרתיה הנאמנים של בריאה זו בכוונה שבלב וברצון העז, כי זה חלקכם ודי לנו בזה.

 

אותן מהמורות החולפות בדרככם הנן נזר הבריאה.  ועד כמה שזה ישמע לכם מוזר עליכם לכבד ולאהוב כל מהמורה כזו כי היא היא אשר נותנת לכם את כוח החיוּת, כוח ההתגברות וכוח האהבה.

 

ככול שעצב בליבכם או שמחה, הבריאה מכילה את הכול והנכם חלקים ממנה, ולכן הנכם חווים אותה בכל רמ''ח אבריכם.  ולא ניתן אחרת כי נועדתם לחיים ביקום הפיזי מבחירתכם ומרצונכם לסייע ולעזור במעבר ים סוף.

 

ילדים יקרים, חציית יום סוף הנו נס מתמשך, וכוונת הכול, כולם, כאחד עם בורא עולם מסייעת בידי הנס הזה להתקיים.  לכן בורא עולם זקוק לכם כי הנכם חלקים מאותו שלם אשר התפזר לכל עבר, וככל שתאחדו ותתאחדו יגבר כוח הבריאה וכוח הטוב על כלל בני האדם.

 

כמו שהנכם כרגע "בכתר" של העמק, יתאחדו כאן "במקום" הזה כל ברואי היקום.  והנכם אלה המושכים אור ממקום נפלא זה לכל מקום אליו תפנו.

 

ילדים יקרים, הנכם חיים ביקום הפיזי ומן הסתם רבות בו המהמורות והלבטים, וישועת השם אינה עובדת עבורכם כהרף עין כי עליכם לעבור תהליכים.  ורק לאחר שתעברו תהליכים אלה תהיו מסוגלים לראות את הניסים קורים בעיניכם ולדעת כי אכן אלה הם ניסים.

 

ביקום הפיזי מתנהלים הדברים כאילו והם כ"דרך הטבע", וטרם הבינה מרבית האוכלוסייה כי "דרך הטבע" הנו מסלול האל, וכי ידו ומחשבותיו בכל זעיר אנפין, בכל אטום, בכל שבריר, ואין דבר מתקיים "בלעדיו".

 

לכן תפקידכם להעביר מסר זה לכלל האנושות ולא בפיכם אלא בהבנתכם ובכוונה שלכם.  די כי תהיו נוכחים בתודעה הזו שהיא תופץ גלים גלים מכם והלאה.  לכן ההיזכרות והידע הנו שלכם ושלכם בלבד, והתיקון יכול להיעשות דרככם ולא באמצעותכם.  ואחדד דברי אלה.

 

די בנוכחותכם כאשר תודעת האינסוף בכם בכדי להעלות את כל הסביבה שלכם לתודעת אל, לפתיחה של האל, לקבלת האור האלוהי.  כמו תפילה תהיה זו עבורם.  ולכן אחריותכם הנה אך ורק לעצמכם לזכור ולא לשכוח.  גם בכעסכם או בצערכם תאהבו את האור האלוהי, תכבדו אותו, תהיו איתו ותאשרו אותו.

 

זכרו כי אין קיום "בלעדיו".  והקיום הזה, כל הבריאה הזו הנה הנס שלו, שהוא עושה למענכם.  מכאן שתפקידכם להעריך, לכבד ולהשפיע ידע זה לכל האחרים.

 

לקראת חג הפסח זכרו את היציאה מעבדות לחירות.  העבדות היא שלכם וגם החירות היא שלכם.  שחרור מעבדות הנו שחרור מהאגו לטובת האהבה, לטובת השפעה, לטובת הכרה באל אחד, אחדות אחת, אהבה אחת שחובקת כל.

 

בקשו "ממנו", התפללו אליו.  הנכם מחויבים לדרוש ממנו שוב ושוב ושוב על מנת לזכות באותה הבנה מיוחלת אשר פורסת בפניכם את נס הבריאה.

 

שבת שלום.