"להתחיל מבראשית"

יום שישי 19.10.2012, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא. ראו את פני הלבנה המשנה צורה לקראת מילויה.
 

סיפרו את הימים, כל יום ויום ותנו לאותו יום את המשמעות של היקום.  יממה ילדים יקרים, הנה תקופת נצח אותה הנכם עוברים, ובעיקר עתה כאשר יום יום שעה שעה מופנמים יותר, עמוקים יותר ומשמעותיים הרבה יותר.

 

האנשים אשר הייתם אינם קיימים יותר.  גם אם אינכם מרגישים תהליך של שינוי, הנכם ודאי חווים אותו בתוצאה, בשוני של תפיסת המציאות, בשוני הרגשי, ובמשמעות שהנכם נותנים לדברים.

 

שימו לב ילדים יקרים, הנכם צוללים מטה מטה לתוך האינסוף.  האוקיאנוס עוטף אתכם, הנכם יכולים אלא להעמיק.  כל יום רובד נוסף יורד מכם, רובד חיצוני, ובסוף תישארו אלא עם המהות הפנימית שתהיה שונה לגמרי מכל אשר הנכם יודעים וחושבים ומדמיינים.

 

לא לחינם אמרתי ילדים יקרים כי תספרו את הימים.  כל יום ויום מוליך אתכם לעבר שוני, ושוני זה אינו קל יותר אך לא על קלות דיברתי.  דיברתי על מאמץ להשתנות, לשחרר ישן לקראת חדש, לגעת בקושי ולהתעלות מעליו.  להפסיק להתייחס לקושי כקושי, אלא כדבר שיש לעבור דרכו.

 

הנכם מתרחקים והולכים מכל אשר מהווה את "המלכות התחתונה".  כל אותם סיפורים, בילוים, ודברים אשר הנם כביכול בעלי משמעות אינם עובדים עבורכם יותר.  ונשארת היגיעה, ההשתדלות, הרצון לשיפור, לגלות את הבורא, לדבוק בו באמונה שלמה ולחוות אותו ביום יום כחלק מה"ויזואלי", כחלק מהנפשי, כחלק מהרגשי.

 

ככול שכך, הנכם מתחזקים והולכים.  וככול שיותר אנשים עמכם, כך תגבר היכולת שלכם.  תבינו ילדים יקרים כי הנכם מובילים שינוי, ושינוי זה אפילו אינו מותיר אתכם בבדידות כי אין בכם תחושה כזו.  אלא ששינוי זה ממקד אתכם, מדביק אתכם למטרה בה בחרתם, והנכם הופכים להיות "חסכני זמן".

 

חלק מכם עלול לשכוח את אהבת הלב, וקבלו כאן את הזהרתי.  ככול שריצתכם במסלול החדש הזה תיהפך להיות טכנית ואוטומטית, כך תאבדו את קשר הלב, וללא קשר הלב אין שוני בין "מלכות דמלכות" ל"בינה דמלכות", כי עבורכם הכול יהיה "מלכות דמלכות".

 

כל יום שעובד יקר מפז, וזאת תיווכחו לדעת בדיעבד.  עליכם להתפלל לבורא עולם ולבקש ממנו כי יאפשר לכם לזכור ולא לשכוח להיות מחוברים במודע לרשת החוטים הדקיקים העוברים מאחד לשני ומהווים את המסכת האינסופית של כל הבריאה הזו.

 

עליכם לבקש מבורא עולם כי התכנים אשר תעבירו באותה רשת יהיו תכנים של ריפוי ואהבה כי זה תפקידכם במישור הפיזי, והנכם כאן על פי "בקשתו", והנכם כאן "עבורו".  והנכם רשאים לבקש למצוא חן בעיניו, והנכם זכאים לגרום לו לשמחה ונחת רוח.

 

זכרו ילדים יקרים כי כל יום המקרב אתכם יותר ויותר לקושי הקולקטיבי הנו כל יום ויום בו עליכם להתנגד לחוות קושי כקושי.  להטמיע כי זו "בחירתו" וזו דרכו עבורכם, ומעל לכל להבחין איך "הוא" זה אשר מכוון את צעדיכם, מוליך אתכם והנכם אך נענים לכך.

 

שימו לב, עשו את ההבחנה וראו עד כמה אינכם בעליי הבית של עצמכם.  עד כמה כאשר הנכם מסונכרנים ביניכם "הוא" מופיע באופן המסונכרן אתכם, וכאשר אינכם מסונכרנים "איתו" ונותנים יד לאגו, דהיינו למחשבות להנחות אתכם, מופיע בפניכם תוצר אחר של בורא אחר.

 

ילדים יקרים האלוהות הנה אהבה בלבד.  אור הבריאה הנו האור אליו הנכם משוועים ואותו עליכם לבקש "ממנו".  שימו לב, הכול נמצא בתוככם אך ככול שהאור רב יותר הנכם יכולים לראות דברים רבים יותר ולהרגיש דברים שונים כי החוויה שלכם משתנה.

 

הרי משחק האור הנו המשחק אשר מאפשר את הצל, את ההסתרה, את השמש, את הזוהר ואת הידיעה.  לכן דעו להתכוון למה ש"הוא" חפץ – אהבה ביניכם, אשר תביא "אותו" אליכם עם אור רב אשר יגן, יחמם וישמור עליכם.

 

אינכם אלא צללית בהתייחסות הרצון האגואיסטי שלכם לאני הקטן.  הנכם אור בהתייחסות שלכם לאינסוף, לאהבה ולאחר.  חמלו על הבריאה, ערסלו אותה.  זוהי "יצירתו" ויצירתכם, לכן גם חמלו על מעשיכם.

 

אהבה רבה אוהב אתכם האל, כולכם יקרים לו.  כל פרט ממעשיכם חשוב לו, נזכר, נחשב, ונרשם.  לכן ברכו את עצמכם יום יום שעה שעה, ברכו את אהוביכם, ברכו את עמכם, ברכו את היקום כולו ומעל הכול ברכו את האל.

 

שתהיה שבת שלום.