"חזרה אל העמק"

יום שבת 19/11/2011, ברוכים הבאים לעמק, שבת שלום, מקדמים אנו פניכם בברכה ושמחים לראותכם כאן, כפי שאמרנו העמק פתוח עבורכם תמיד.

אנו שמחים ומברכים על קפיצת המדרגה שעשיתם וברצוני שתדעו כי שלושתכם יחידה אחת אשר פועלת ומכוונת סדרי עולם.
 

אחריות רבה עליכם מוטלת, ואל נא תיבהלו מחיכוכים ונקודת נפילה אותם הנכם חווים, כי הזרימה שלכם הינה זרימת הכלל, וככול שכוח ההתנגדות שלכם להשפעות הכלל יגדל ויתחזק, כן תצליחו להרים מעלה את הכלל המהווה את כוח הכבידה.

 

הננו מחזקים אתכם לאחווה ידידות ואהבה, הננו מחזקים אתכם להרחבת המעגל.  הננו מראים לכם עכשיו כי היקום כולו על כל מה שהיה וכל שיהיה, נמצא כנקודת התייחסות בתודעה שלכם, והיכולת שלכם הנה בכל רגע נתון ליצור מציאות אחרת.  זהו האימון אליו הנכם נדחפים, לכן גם כל קושי המתגלה הוא קושי הדורש התייחסות וטיפול שלכם כאימון לפיתוח היכולות הללו.

 

שיעור גדול של כל אדם ביקום הפיזי ברגע זה הוא לשלוט ב"סוסי המרוץ" שלו, סוס השכל וסוס הרגש.  אני רוצה ומבקש כי הרצון שלכם יהיה זה אשר יקבע את התוצאה, ואני אחראי ויודע כי הרצון שלכם עתה יקלע למטרה אליה יועדתם.

 

שימו לב לתפיסת המציאות שלכם, בידיכם לשנות אותה ולהתאים אותה לדרך הרצון, לכן קיבעו לכם מטרות אשר ילוו אתכם בעתיד הקרוב וממשו אותם כדרך של אימון והתנסות ביצירת עולם אשר בו נחווה כולנו את "ימות המשיח".

 

איני מנחה אתכם כלל ברצונות אשר עליכם להעמיד שם היות וכפי שאמרתי אין ספק כי רצונות אלה הנן לטובת הכלל ולא לטובתכם האישית.  יחד עם זאת כאשר משוכה בדרככם אשר מונעת מכם לשעוט קדימה, היא אמורה לכוון אליה את הרצון שלכם להסירה.

 

עכשיו כולכם הנכם במקומי מתבוננים על קו האופק,

 

כל אחד מכם יחווה את עצמו על קו האופק ויתבונן במעשיו שם.  זכרו את המראה שחוויתם על קו האופק על מנת לשתף בו את האחרים.  מראה זה הנו נקודת ציון בדרככם.  בהתייחסות שלכם תמיד תהיה זו נקודת המוצא, נקודת ההתחלה.

 

בעתיד לבוא תהיה חייבת להיווצר מסה קריטית של אנשים אשר יובילו מהלך אשר ישנה את התודעה הכללית מתודעת אגו וראייה חד צדדית ואינטרסנטית לראייה חובקת כל. 

 

זכרו כי הנכם בראשה של פירמידה וכי בעזרתכם ייווצרו פירמידות נוספות.  זכרו כי הכוונה שלכם הנה לטובת הכלל, לבנייה של מערכת אשר נותנת כוח רב לפרט בתוך הכלל ולכלל כוח רב לשינוי המסה האנרגטית המעצבת כרגע את היקום הפיזי.

 

העולם כפי שהוא היום צועד לדרך של אין חזרה, אך יחד עם זאת נעשות הפעולות הנדרשות על מנת לשנות את הגזירה הזאת.  ברמה האישית זה מאד משנה היות ואותו כלל מורכב מאותם פרטים וכל פרט ופרט מאד מאד חשוב.

 

לכן אנא תשומת לבכם והתייחסותכם לכל דבר ביקום הפיזי בו הנכם יכולים לתמוך לחזק.  אינכם מודעים לעוצמת עשייה זו שלכם והשלכותיה בגלים מתרחבים והולכים לעבר האינסוף.

 

לכן אל תקלו ראש מקטן ועד גדול, תנו התייחסות לכל אדם ואדם, לכל צומח, כל דבר שהוא יציר כפיו של האלוהי.  זה דורש מכם הרבה תשומת לב, התכוונות, אך זה תפקידכם. 

 

אני מברך אתכם, אהבתנו נתונה לכם ותמיכתנו.  שוב חוזר ואומר אל נא תחששו מדבר, הנכם מוגנים מוערכים, תהייה עשייתכם אשר תהיה.  דבר אינו מותנה.

 

שבוע טוב, הרבי